42 results in search
$550,000
47
4659 Behlmann Farms Boulevard St Louis MO 63034

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,098
Dom 7
$509,900
-$10,000
32
7 Talisman Way Drive Florissant MO 63034

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,282
Dom 18
$500,000
51
4216 Corrales Drive Florissant MO 63034

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 3,948
Dom 7
$499,999
60
250 Quindaro Drive Florissant MO 63034

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,582
Dom 1
$490,000
1
4624 Behlmann Estates Lane Unincorporated MO 63034

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,035
Dom 2
$450,000
1
235 Quindaro Drive Florissant MO 63034

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 3,014
Dom 28
$439,000
-$11,000
47
15552 Debridge Way St Louis MO 63034

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,805
Dom 55
$425,000
45
14731 Philip Meadows Court Florissant MO 63034

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,586
Dom 1
$400,000
50
3500 Carrico Manor Lane Florissant MO 63034

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,794
Dom 2
$399,000
51
4025 Barington Court Florissant MO 63034

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 10,890
Dom 0
$375,000
69
14739 Sinks Road Florissant MO 63034

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 3,170
Dom 1
$375,000
$30,000
42
102 August Place Florissant MO 63034

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,930
Dom 1
$349,900
49
6 Castle Drive Florissant MO 63034

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,457
Dom 79
$349,750
58
3938 Hirondelle Lane Florissant MO 63034

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,272
Dom 1
$345,000
46
19 Jost Manor Court Florissant MO 63034

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,415
Dom 23
$339,900
1
644 Bugle Run Drive Florissant MO 63034

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,248
Dom 0
$330,000
67
14541 Soho Drive Florissant MO 63034

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,464
Dom 4
$329,900
42
4207 Goodness Court Florissant MO 63034

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,336
Dom 9
$325,000
41
624 Foxtail Drive Florissant MO 63034

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,712
Dom 4
$315,000
72
4012 Bugle Bend Drive Florissant MO 63034

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,113
Dom 3
$299,900
46
13910 Sunland Drive Unincorporated MO 63034

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,672
Dom 5
$289,900
37
618 Fox Plains Drive Florissant MO 63034

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,113
Dom 0
$280,000
-$5,000
16
3825 Secretariat Drive Florissant MO 63034

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,062
Dom 49
$275,000
44
3909 Shackelford Road Florissant MO 63034

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 832
Dom 21
$269,500
63
176 Carytown Lane Florissant MO 63034

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,598
Dom 4
$269,000
38
101 Robbins Way Drive Florissant MO 63034

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,420
Dom 132
$265,000
-$10,000
15
4227 River Oaks Drive Florissant MO 63034

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,922
Dom 45
$264,900
-$5,100
32
14000 Davey Drive Florissant MO 63034

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,408
Dom 29
$260,000
41
15523 95th Avenue Unincorporated MO 63034

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,500
Dom 10
$259,500
51
15565 Old Jamestown Road Florissant MO 63034

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 1,403
Dom 8