87 results in search
$1,795,000
35
3508 Watson Road St Louis MO 63139

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 13,092
Dom 22
$1,350,000
53
6906 Bruno Avenue St Louis MO 63139

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,424
Dom 21
$730,000
16
No Address Listed St Louis MO 63139

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 73
$699,900
-$25,100
88
6120 Victoria Avenue St Louis MO 63139

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 5,006
Dom 30
$659,000
47
6405 Hancock Avenue St Louis MO 63139

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,335
Dom 7
$625,000
43
5001 Pernod Avenue St Louis MO 63139

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 4,734
Dom 128
$589,900
74
4974 Fyler Avenue St Louis MO 63139

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 0
$550,000
41
5816 Reber Place St Louis MO 63139

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,600
Dom 0
$549,000
11
2707 Dalton Avenue St Louis MO 63139

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 2,144
Dom 88
$540,000
18
3205 Ivanhoe Avenue St Louis MO 63139

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 127
$515,000
26
5008 Oleatha Avenue St Louis MO 63139

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 3,994
Dom 35
$489,000
37
4978 Odell Street St Louis MO 63139

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,214
Dom 50
$479,000
39
6718 Oleatha Avenue St Louis MO 63139

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,850
Dom 6
$469,900
38
6609 Pernod Avenue St Louis MO 63139

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,456
Dom 2
$450,000
36
2637 Pearl Avenue St Louis MO 63139

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 1,740
Dom 23
$450,000
44
3215 Jasper Park St Louis MO 63139

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,952
Dom 16
$439,900
-$5,000
28
1623 Forest Avenue St Louis MO 63139

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,603
Dom 126
$434,900
14
4951 Magnolia Avenue St Louis MO 63139

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 3,060
Dom 126
$419,000
26
6227 Victoria Avenue St Louis MO 63139

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 95
$409,000
-$16,000
34
4935 Reber Place St Louis MO 63139

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,938
Dom 21
$399,900
59
7038 Pernod Avenue St Louis MO 63139

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,810
Dom 60
$399,000
47
6201 Oleatha Avenue St Louis MO 63139

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,007
Dom 2
$365,000
54
5005 Parker Avenue St Louis MO 63139

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,692
Dom 50
$350,000
-$10,000
33
6075 Hartford Street St Louis MO 63139

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 2,552
Dom 116
$345,000
55
6284 Reber Place St Louis MO 63139

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,488
Dom 11
$340,000
-$10,000
38
5622 Pernod Avenue St Louis MO 63139

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,150
Dom 50
$340,000
-$16,000
25
2113 Dogtown Walk St Louis MO 63139

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,800
Dom 3
$334,900
38
2339 Sulphur Avenue St Louis MO 63139

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,029
Dom 7
$329,900
33
6648 Dale Avenue St Louis MO 63139

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 894
Dom 2
$319,000
33
2830 Hampton Avenue St Louis MO 63139

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,159
Dom 18