56 results in search
$625,000
53
2499 Stonegate Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,321
Dom 97
$599,900
-$35,100
56
474 Huntington Trails Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,934
Dom 31
$599,900
-$100
46
11427 Westhill Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,808
Dom 0
$595,000
39
1614 Sugar Creek Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,011
Dom 118
$535,000
16
2705 Niagara Falls Court Festus MO 63028

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,096
Dom 3
$485,000
38
1509 Buck View Festus MO 63028

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,854
Dom 8
$479,000
43
3318 Watson Road Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,456
Dom 0
$410,000
59
11771 Kingston Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,547
Dom 0
$399,900
-$60,000
51
2394 Haverstick School Road Festus MO 63028

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,662
Dom 86
$395,000
68
1809 Cairo Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,952
Dom 0
$379,999
-$50,000
30
No Address Listed Festus MO 63028

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,352
Dom 28
$375,000
87
331 Central Avenue Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,627
Dom 1
$369,000
41
1824 Oak Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,720
Dom 94
$365,000
57
1045 Airport Road Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,568
Dom 25
$359,900
58
12 Crestview Estate Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,400
Dom 7
$350,000
48
1967 Masters Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,780
Dom 14
$349,999
32
1833 Sunset Ridge Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,568
Dom 86
$339,900
-$10,000
66
1401 Moose Pass Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,435
Dom 8
$335,000
43
1018 Savanna Place Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,425
Dom 51
$330,000
-$10,000
24
114 Doctrine Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,464
Dom 63
$329,000
44
2580 South Ridge Festus MO 63028

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,299
Dom 17
$325,000
44
3839 State Road P Festus MO 63028

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,440
Dom 23
$324,900
-$5,000
49
134 Doctrine Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,445
Dom 14
$319,900
70
125 Blue Ridge Trace Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,461
Dom 0
$313,000
59
1631 Dunaway Road Festus MO 63028

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,568
Dom 9
$285,000
28
1125 Vicksburg Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,735
Dom 14
$284,500
37
912 Parc Central Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 824
Dom 98
$279,900
65
12306 State Road TT Festus MO 63028

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,076
Dom 19
$275,000
32
120 Greenbrier Boulevard Festus MO 63028

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 960
Dom 42
$274,900
19
712 Tanglewood Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,092
Dom 17