25 results in search
$1,375,000
-$100,000
41
6933 Russell Road Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,552
Dom 21
$655,900
54
4690 Liberty School Road Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,026
Dom 9
$599,000
62
6482 S Lakeshore Drive Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,683
Dom 7
$549,900
74
5753 Forest Drive Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,656
Dom 47
$480,000
65
9843 E Vista Drive Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,215
Dom 33
$474,900
-$10,000
21
9841 Ridgecrest Drive Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,646
Dom 16
$399,900
32
5171 Waters Edge Drive Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,671
Dom 34
$399,900
-$20,000
69
9480 Easy Street Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,776
Dom 26
$364,900
50
3 Grant Court Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,560
Dom 34
$359,900
36
9748 Lee Drive Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,624
Dom 277
$359,000
54
9508 Bent Tree Drive Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,540
Dom 19
$354,000
-$5,000
30
1440 Cortez Drive Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,350
Dom 44
$345,000
31
1631 Saint Charles Drive Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,015
Dom 42
$345,000
-$2,500
39
5644 State Road B Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,421
Dom 26
$325,000
54
3742 State Road Z Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,885
Dom 25
$315,000
37
1548 St. Charles Dr Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,232
Dom 0
$299,900
29
10334 Hawks Nest Drive Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,284
Dom 27
$299,900
70
5436 Grosswiler Lane Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,404
Dom 1
$299,500
22
830 Hawks Circle Drive Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,265
Dom 18
$269,900
32
4409 Mockingbird Lane Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,232
Dom 4
$180,000
-$20,000
17
4386 Jarvis Road Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,534
Dom 43
$179,000
30
9740 Ridgecrest Drive Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,008
Dom 62
$179,000
52
7686 Sunrise Drive Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 700
Dom 2
$139,900
7
4625 Cedar Drive Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 912
Dom 199
$77,500
15
4713 Boulder Drive Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,216
Dom 163