200 results in search
$379,900
25
805 Valley Pine Drive Fenton MO 63026

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,276
Dom 15
$1,690,000
67
3589 State Route 110 De Soto MO 63020

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,228
Dom 54
$850,000
-$25,000
55
3700 State Road V De Soto MO 63020

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,360
Dom 16
$850,000
-$25,000
55
3700 State Road V De Soto MO 63020

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,360
Dom 16
$849,900
61
1275 Diamond Valley Drive High Ridge MO 63049

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,386
Dom 6
$825,000
69
5033 Fischer Way Imperial MO 63052

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,463
Dom 36
$799,000
89
12928 Morgans Meadow Road De Soto MO 63020

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,148
Dom 63
$799,000
49
12928 Morgans Meadow Road De Soto MO 63020

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,148
Dom 46
$799,000
99
1211 Victoria Crossing Festus MO 63028

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 2,347
Dom 23
$779,000
62
13104 Waggoner Road Festus MO 63028

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,560
Dom 4
$699,900
50
4095 Saddle Wood Road De Soto MO 63020

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,873
Dom 21
$689,450
81
4344 Iron Mountain Bluff Arnold MO 63010

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,728
Dom 137
$684,900
75
4 Brook Parc Court Hillsboro MO 63050

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,150
Dom 2
$683,900
-$15,000
54
9784 Ridgecrest Drive Hillsboro MO 63050

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,099
Dom 50
$675,000
37
1363 Bloomfield Drive Eureka MO 63025

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,228
Dom 2
$665,000
13
3483 High Ridge Boulevard High Ridge MO 63049

Beds 10
Baths 4
Sq.Ft. 6,150
Dom 37
$659,900
-$5,000
50
5028 Fischer Way Imperial MO 63052

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 3,094
Dom 95
$655,900
54
4690 Liberty School Road Hillsboro MO 63050

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,026
Dom 9
$649,900
-$9,600
40
734 Crested Point Drive Eureka MO 63025

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,557
Dom 38
$649,000
75
514 Jackson Way Pevely MO 63070

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 2,751
Dom 179
$649,000
54
5601 Forest Drive Hillsboro MO 63050

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,296
Dom 59
$645,000
-$14,900
55
1074 Bloomfield Drive Eureka MO 63025

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,317
Dom 43
$630,000
78
5058 Squire Lane Cedar Hill MO 63016

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,196
Dom 57
$629,900
22
1604 Sugar Creek Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,000
Dom 187
$629,900
43
1810 Gardina Drive Festus MO 63028

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 1,920
Dom 50
$625,000
65
1 Rockfern Court High Ridge MO 63049

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,398
Dom 4
$624,900
-$25,000
62
65 Ashford Place Festus MO 63028

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 2,642
Dom 8
$599,900
-$35,100
56
474 Huntington Trails Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,934
Dom 32
$599,900
-$100
46
11427 Westhill Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,808
Dom 1
$595,000
39
1614 Sugar Creek Drive Festus MO 63028

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,011
Dom 119