55 results in search
$654,900
30
502 Beneficial Way St Charles MO 63304

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,228
Dom 101
$550,000
30
155 Palais Court St Charles MO 63301

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,864
Dom 52
$485,000
29
3143 La Baron Lane St Charles MO 63303

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,881
Dom 121
$474,900
58
4033 Fulling Mill Street St Charles MO 63301

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,792
Dom 52
$400,000
32
906 Palisades Circle St Charles MO 63301

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,522
Dom 5
$400,000
32
4008 Freehold Rock Drive St Charles MO 63301

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,380
Dom 11
$400,000
14
2 Saw Mill Way St Charles MO 63303

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,851
Dom 24
$375,000
54
52 Bunker Hill St Charles MO 63303

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,548
Dom 1
$365,000
24
841 Palisades Circle St Charles MO 63301

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,324
Dom 9
$350,000
31
622 N Benton Avenue St Charles MO 63301

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,504
Dom 4
$350,000
43
1004 N Brampton Drive St Charles MO 63304

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,359
Dom 9
$350,000
31
5744 Walnut Creek Boulevard St Charles MO 63304

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,178
Dom 10
$349,900
-$15,100
39
2701 Westminister Drive St Charles MO 63301

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,405
Dom 38
$349,000
27
3017 Landau Court St Charles MO 63301

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,194
Dom 10
$345,000
31
3235 Country Knoll Drive St Charles MO 63303

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,594
Dom 4
$335,000
13
7 Wayne Street St Charles MO 63301

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,125
Dom 151
$335,000
44
1901 W Adams Street St Charles MO 63301

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,092
Dom 23
$335,000
44
804 Woolwick Court St Charles MO 63304

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,304
Dom 19
$330,000
24
118 Walnut Hill Drive St Charles MO 63304

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,414
Dom 11
$329,000
26
11 Elmwood Place St Charles MO 63301

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,436
Dom 6
$325,000
45
905 Silverstone Drive St Charles MO 63303

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,440
Dom 12
$325,000
40
12 Red Cedar Court St Charles MO 63303

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,115
Dom 3
$325,000
40
1818 Florine Court St Charles MO 63303

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,040
Dom 17
$325,000
32
4 Glenview Drive St Charles MO 63304

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,360
Dom 2
$320,000
-$5,000
30
618 N Benton Avenue St Charles MO 63301

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,217
Dom 9
$319,500
4
2824 Olde Greenwich Drive St Charles MO 63301

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,621
Dom 34
$315,000
-$10,000
55
626 Adams Street St Charles MO 63301

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,071
Dom 13
$315,000
40
1145 Claycrest Circle St Charles MO 63304

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,061
Dom 1
$300,000
31
1690 Chapman Court St Charles MO 63303

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,022
Dom 3
$299,900
16
4 Fairview Drive St Charles MO 63303

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,368
Dom 12