67 results in search
$1,590,000
9
TBD State Route KK St James MO 65559

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 201
$1,499,900
58
12025 Highway 64 Lebanon MO 65536

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,808
Dom 7
$1,499,900
56
12025 HIGHWAY 64 Lebanon MO 65536

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,808
Dom 7
$1,490,000
63
26469 Roam Drive Waynesville MO 65583

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 3,073
Dom 271
$899,900
65
25243 Highway 32 Lebanon MO 65536

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 1,826
Dom 295
$879,900
-$20,000
87
10849 Claxton Road Falcon MO 65470

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,800
Dom 27
$825,000
50
TBD Pine Tree Dr Lebanon MO 65536

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 137
$795,000
73
21355 Ember Road Lebanon MO 65536

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 4,047
Dom 194
$792,500
99
33992 Garrett Road Richland MO 65556

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,200
Dom 54
$625,000
77
21355A Ember Road Lebanon MO 65536

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 4,047
Dom 23
$575,000
65
2431 W Elm Street Lebanon MO 65536

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,406
Dom 18
$550,000
96
28035 Vasser Lane Lincoln MO 65338

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,112
Dom 2
$549,900
58
23233 Paradise Drive Lebanon MO 65536

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,226
Dom 28
$499,900
17
11500 CLAXTON Road Falcon MO 65470

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 253
$499,900
14
000#72 Route 66 Lebanon MO 65536

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 91
$499,000
12
28961 Route 66 Lebanon MO 65536

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 0
$495,000
13
15800 HIGHWAY WW Lebanon MO 65536

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 249
$480,000
9
13475 Maries Road 449 Vichy MO 65580

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 0
$445,000
76
12940 State Highway 64 Lebanon MO 65536

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 80
$440,000
4
30865 Sterling Road Laquey MO 65534

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 3,420
Dom 220
$429,999
56
23856 Dove Road Lebanon MO 65536

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,074
Dom 26
$410,000
55
5381 State Highway C Steele MO 63877

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 4,505
Dom 63
$399,900
21
22801 Sunshine Lane Lebanon MO 65536

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 49
$389,000
17
14266 Able Road Houston MO 65483

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,200